Welcome to UAB Centras

All the details you need about our store can be found below!

Pirmieji hidromasažo baseinai buvo tiekiami į Kanadą iš Kalifornijoje įsikūrusių spa baseinų gamintojų. Jie buvo sukurti naudoti lauke, bet pritaikyti tik šilto Kalifornijos klimato sąlygoms. Be to, amerikietiškų spa baseinų kokybė turėjo trūkumų. Daugelis kanadiečių, pasiryžusių tokius spa baseinus įrengti lauke, susidūrė su didelėmis problemomis.

Kanados šiaurėje šio klausimo sprendimu užsiėmė baseinų specialistai ir dideli spa maudynių entuziastai. Buvo atsižvelgta į „šilumą mėgstančių“ ir nepakankamai kokybiškų spa baseinų iš JAV silpnas vietas ir problemas. Buvo sukurta ypatinga hidromasažo baseinų konstrukcija, sugebanti keletą parų priešintis stipriausiems šalčiams net išsijungus elektrai. Bėgant laikui ši idėja tapo pamatu kelioms gamykloms, gaminančioms Arctic Spa ir Coyote Spa baseinus, specialiai pritaikytus veikti atšiauraus klimato regionuose.

Arctic Spa konstrukcija yra šiaurietiškai patvari. Gaminant naudojamos geriausios medžiagos. Aukštos klasės specialistų rankų darbas paverčia baseiną išties unikaliu. Ir, žinoma, kiekvieno gamybos etapo kokybės kontrolė garantuoja aukštų reikalavimų laikymąsi.

Ozo g.25, Vilnius, Lithuania, 01112

Contact Details:

Opening Hours:

Regions we Service:

  • Vilnius
  • Lithuania

Arctic Spas Team Standing By

close-link